Zimowy Wisłok Trail… ale do niedzieli to jeszcze przed nami piątek, sobota… Czyli duuuużo czasu, który dla nas jest intensywnym przygotowaniem do wycieczki biegowej po trasie Ultramaratonu Podkarpackiego 2016.

Ta informacja jest dla tych, którzy zanim pobiegną – to lubią cieszyć się perspektywą, że czeka ich przyjemny niedzielny poranek w doborowym towarzystwie.

Postanowiliśmy włączyć wszystkich, którzy są na liście rezerwowej. Każdy, kto się zapisał do listy rezerwowej – otrzyma emaila z potwierdzeniem zapisu. Musieliśmy ją również zamknąć – ponieważ według naszych obliczeń byłoby nas… 160 osób. Nie owijając w bawełnę – nie podołamy finansowo, z dużym żalem musieliśmy odpisywać chętnym którzy prosili nas, że jeszcze tylko jedna osoba.

Wybaczcie – nie da rady, możecie nie pić herbaty, kawy, ciastek, żurku – ale my nie mamy serca, żeby jednym pozwolić siorbać, mlaskać i gryźć a innym nie. Dlatego limity to super sprawa. Będziemy bacznie obserwować, ile osób przyszło, zrobimy lekki wywiad kogo brakuje ;) Po wycieczce biegowej podejmiemy decyzję, co dalej robić. Chcemy umożliwić zabawę jak największej liczbie uczestników – ale realność skrzeczy. Być może wprowadzimy najniższą możliwą opłatę, która pozwoli nam napisać – okej, zapraszamy. W zamierzeniu projekt nie jest komercyjny i dokładamy starań, aby takim pozostał.

A na styczeń mamy coś naprawdę ekstra. Ale o tym ciii…! – najpierw zapisy na Ultramaraton Podkarpacki 2016, a potem niespodzianka.

Będą konkursy w niedzielę. Nagroda główna to pakiet startowy na dowolny dystans Ultramaratonu Podkarpackiego 2016. Pani Dyrektor jest wielką fanką quizów i innych tego typu umysłowych wygibasów. Dlatego już zapowiedziała, że lekko nie będzie. Trzeba odświeżyć sobie wiedzę o historii UP. Coś wiedzieć o dystansach, medalach i takie tam. Prosimy – przeczytajcie nieco, bo nie chcemy patrzeć na łzy tej osoby, która zostanie wylosowana i nie odpowie na pytania;) Pozostałe nagrody to koszulki i chusty wielofunkcyjne.

Przewodnicy, wóz serwisowy, obsługa – w pełnym pogotowiu. Wykupiliśmy dla Was ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Pamiętajcie o zdrowiu i bezpieczeństwie na wycieczce biegowej (całość odbywa się w ruchu drogowym).

Na starcie profesjonalną rozgrzewkę poprowadzi Zastępca Dyrektora UP Katarzyna Żebrakowska (zawodowo zajmuje się treningiem personalnym, fitness, prowadzi grupę biegową – kto zrobi to lepiej?).

Czekamy z niecierpliwością – na Wasze sugestie, komentarze i opinie na temat wycieczki biegowej.

My – działamy

 

Res Motors - Autoryzowany Dealer FORD

waran regaly

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem