Wolontariusz Ultramaratonu Podkarpackiego

Ultramaraton Podkarpacki 2014. To miał być jego debiut na dystansie ultramaratonu. Ale wcześniej udało mu się pobiec Hungary Ultra Trail. W Rzeszowie był to jego drugi start. Specjalnie na zawody nagrał nawet krótką piosenkę, która stała się nieoficjalną melodią UP 2014. Pamiętacie?

Gniewko zapisał się w annałach zawodów – rozpoznawalny po piosence, charakterystycznej sylwetce i włosach na trasie budził ogromną sympatię wśród zawodników i wolontariuszy.

Potem była jego relacja ze startu w UP:

http://ukurun.go-krasna.pl/ultramaraton-podkarpacki-slowem-i-obiektywem.html

Gniewko to nietuzinkowa postać w świecie ultra. Pochodzący z Bieszczadów, zawodowo od paru lat prowadzi jedyny w Polsce sklep internetowy wyspecjalizowany w ukulele "Przyjazne Ukulele".

Prywatnie interesuje się bieganiem naturalnym, jest weganinem i prowadzi bloga o bieganiu, gotowaniu i ukulele (http://ukurun.go-krasna.pl/) oraz kanał na YouTube.

Warto wspomnieć o jego projekcie Być jak Raramuri - w którym Gniewko dąży do doskonalenia naturalnego biegania poprzez wyjazd i wspólne treningi z guru Erikiem Ortonem oraz dzielenia się zyskanymi doświadczeniami z nami wszystkimi.

Zachęcamy do pomocy dla tego projektu i aktywnego wspierania jego idei – szczegóły na stronie:

https://www.ideowi.pl/projekty/byc-jak-rar-muri-56.html

W tym roku Gniewko aktywnie udziela się przy organizacji Ultramaratonu Podkarpackiego 2015 – będzie jednym z sędziów lotnych na trasie zawodów.

Res Motors - Autoryzowany Dealer FORD

waran regaly
ULTRAMARATON PODKARPACKI ZŁOTYM BIEGIEM 2014!
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem