Ewentualne zastrzeżenia i reklamacje prosimy zgłaszać na adres

e-mail: biuro@ultramaratonpodkarpacki.pl lub telefonicznie: Lucyna Sroka 504291884 

Listy: Dystans 70km - Dystans 110km

Dystans: 110 km 

NrNazwiskoImięMiastoNazwa klubuKategoriaNr startowy
1 Cupryś Dariusz Rzeszów Open M201
2 Mikołajczyk Henryk Rzeszów ULTRAMARATONPODKARPACKI.PL Open M202
3 Kobylarz Piotr Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M203
4 Cupiał Sławomir Poraj Open M204
5 Turlej Wojciech Wilczyce Open M205
6 Wiącek Mirosław Baryczka Policja (WATER TEAM) SM206
7 Bil Marcin Kielce Góral Świętokrzyski Open M207
8 Hadam Jacek Cieszanów SM208
9 Biała Joanna Warszawa Open K209
10 Klimasz Józef Rzeszów 21 bdow SM210
11 Janicki Krzysztof Łódź Open M211
12 Paszek Mateusz Nowa Sarzyna Policja Leżajsk SM212
13 Janzer Janusz Przemyśl Przemyski Klub Biegacza - Straż Graniczna SM213
14 Pożak Grzegorz Lubartów policja- KPP w Lubartowie SM214
15 Rzeszótko Tomasz Alwernia Policja SM215
16 Piątkowski Andrzej Złotokłos kb-rebus.pl Open M216
17 Okroskowicz Tomasz Radzionków SM217
18 Knapik Jerzy Kraków KKb Dystans Kraków Open M218
19 Puzio Waldemar Dębica Maratończyk Debica Open M219
20 Nabożna Ewelina Rzeszów ULTRAMARATONPODKARPACKI.PL Open K220
21 Kociszewski Pawel Karczew Biegam bo Lubie Open M221
22 Żebrakowski Grzegorz Trzebownisko Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M222
23 Szela Leszek Rzeszów WODNIK team RG&G Open M223
24 Kuliński Tomasz Katowice AZS AWF KATOWICE/ KULBET Open M224
25 Ślęzak Grzegorz Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M225
26 Giemza Stanisław Bielsko-biała AZS-AWF KATOWICE Open M226
27 Wiglusz Krzysztof Gać Open M227
28 Więcek Maciej Kraków inov-8 Open M228
29 Susz Artur Kraków Open M229
30 Wasilewski Grzegorz Konstancin GAMENESS KONSTANCIN Open M230
31 Machlowski Łukasz Kraków KKB DYSTANS KRAKÓW Open M231
32 Machlowski Ryszard Kraków KKB DYSTANS KRAKÓW Open M232
33 Bialucha Sergiusz Bytom Saint Gobain Squad Open M233
34 Wróblewski Andrzej Olsztyn Trener osobisty Open M234
35 Konieczny Arkadiusz Polanica Zdrój Byle do mety :D Open M235
36 Posadzy Natalia Poznań Struś i Kojot Open K236
37 Bąk Adam Kielce KKL Kielce Open M237
38 Panek Piotr Zielonki policjant Water Team SM238
39 Herber Arkadiusz Gdańsk KasiArki Open M239
40 Miras Jacek Krasne Open M240
41 Wójtowicz Tomasz Niepołomice Open M241
42 Kurzydlak Tomasz Bełchatów Klub Biegacza SPARTAKUS Bełchatów Open M242
43 Marek Kalandyk Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M243
44 Witek Bogdan Baryczka Water Team Open M244
45 Drożdżyński Krzysztof Stryków Powstaniec Dobra Open M245
46 Jasic Iwona Oleszyce Straż Graniczna SM246
47 Bałazy Patryk Kraków Pocztowa Grupa Biegowa / Ambasador Festiwalu Biegowego Open M247
48 Idzior Wojciech Kolbuszowa Open M248
49 Wąsik Jacek Lublin cbfs Open M249
50 Oleksy Jarosław Tymbark KS LIMANOWA FORREST SM250
51 Wacnik Janusz Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M251
52 Cłapiński Janusz Łódź AKG Łódź Open M252
53 Surowiec Grzegorz Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M253
54 Gajewski Marek Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M254
55 Piątek Roman Kraków KKB DYSTANS Open M255
56 Kwiecień Robert Kielce Góral Świętokrzyski Open M256
57 Głąb-trojnar Janusz Łańcut Troll SM257
58 Mazur Dawid Wiśniowa Open M258
59 Boczar Mirosław Brzeg STRAŻ POŻARNA WROCŁAW SM259
60 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk KB Pimar Legionowo Open M260
61 Puka Hubert Stalowa Wola SKB Stalowa Wola Open M261
62 Porada Przemysław Teklinów Open M262
63 Dziama Grzegorz Rzeszów Troll Open M263
64 Bereznowska Patrycja Rzeszów Klub Kb-Rebus.pl Open K264
65 Klojzy Paweł Lubaczów Open M265
66 Stepaniak Marta Bytom Open K266
67 Zbyryt Marek Nowa Ruda Open M267
68 Siwek Krzysztof Złoty Stok Open M268
69 Radomski Grzegorz Wołomin Lechici Zielonka Open M269
70 Augustyn Krzysztof Kolbuszowa NZ Open M270
71 Golański Łukasz Mińsk Mazowiecki 1 Warszawska Brygada Pancerna SM271
72 Kubik Józef Ropczyce Open M272
73 Zakrzewski Robert Warszawa Golden Team Open M273
74 Chlebiński Maciej Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M274

Dystans: 70 km Do góry

NrNazwiskoImięMiastoNazwa klubuKategoriaNr startowy
1 Ryżko Dominik Warszawa Open M301
2 Matejka Łukasz Warszawa Biegam Na Tarchominie Open M302
3 Mojsak Wojciech Choroszcz Podlaski Klub Biegowy Open M303
4 Kubas Michał Rzeszów BIEGUNKA TEAM Open M304
5 Malinowska Sandra Poznań Open K305
6 Benesz Robert Rzeszów Open M306
7 Gałaszkiewicz Karol Rzeszów Intersport Open M307
8 Bereźnicki Piotr Rzeszów Open M308
9 Zwonek Piotr Kraków eXrowerowanie.pl Kraków Open M309
10 Grzebyk Sławomir Lubenia Open M310
11 Maliszewski Jacek Warszawa energotel.pl Open M311
12 Szpila Maciej Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M312
13 Skotniczny Piotr Kraków KKB Dystans Open M313
14 Kukulski Wojciech Wrocław Open M314
15 Mesjasz Piotr Kraków wojsko polskie Open M315
16 Świder Bartosz Rzeszów Krogulce Open M316
17 Pyrkosz Damian Rzeszów Ambasador Festiwalu Biegowego w Krynicy Open M317
18 Bardon Artur Dubiecko Open M318
19 Kardach Kamil Rymanów Zdrój Finisz Rymanów Open M319
20 Połetek Michał Kraków Open M320
21 Penar Jarosław Otwock festina lente Open M321
22 Wdowiak Waldemar Bydgoszcz Open M322
23 Zdanowski Łukasz Siedlce Matrix Open M323
24 Jakubowicz Katarzyna Rzeszów Open K324
25 Nowak Łukasz Strzyżów Open M325
26 Boczek Magdalena Warszawa Open K326
27 Kulikowski Jakub Jarosław Open M327
28 Gazarkiewicz Antoni Gdańsk BIURO HYDROGRAFICZNE MW Open M328
29 Mlost Tomasz Wadowice Endorfiny Wadowice Open M329
30 Timofiejuk Paweł Warszawa Night Runners Open M330
31 Kisiel Mateusz Koszyce MISSION IMPOSSIBLE TEAM Open M331
32 Majkut Andrzej Chmielów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M332
33 Szczudło Dionizy Dębica Open M333
34 Bednarz Wacław Kraków KKB Dystans Kraków Open M334
35 Toboła Zbigniew Kraków Open M335
36 Skrzysiński Gniewomir Korczyna Go-Krasna Uku Run Open M336
37 Wawrzyńczak Łukasz Dąbrowa Górnicza Open M337
38 Trochimczyk Piotr Przemyśl 21 BSP SM338
39 Komisarz Tomasz Krasne Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M339
40 Marciniec Damian Wieliczka MISSION IMPOSSIBLE TEAM Open M340
41 Przybyło Łukasz Mielec Zabiegani Mielec Open M341
42 Wyczawski Piotr Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M342
43 Pasich Paweł Sosnowiec SM343
44 Krajewski Michał Warszawa KW warszawa Open M344
45 Marzec Krystian Nowe Brzesko MISSION IMPOSSIBLE TEAM Open M345
46 Wąs Marek Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M346
47 Korab Robert Rzeszów RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY Open M347
48 Dyduk Daniel Bytom SM348
49 Wiernusz Krzysztof Posada Górna Finisz Rymanów Open M349
50 Godziewski Andrzej Rzeszów Open M350
51 Nowosielski Piotr Wólka Pełkińska 21 BSP SM351
52 Szewczyk Katarzyna Gać Open K352
53 Dorota Zbigniew Oleszyce RUN RUN OLESZYCE Open M353
54 Kęsek Mateusz Dębica KB Maratończyk Dębica Open M354
55 Cwynar Piotr Targowiska TARGOWISKA Open M355
56 Jończyk Jakub Nowe Brzesko MISSION IMPOSSIBLE TEAM Open M356
57 Czarnik Jakub Zaczernie Open M357
58 Michalak Marcin Siemianowice Śląskie Open M358
59 Mączka Anna Rzeszów Open K359
60 Bieniarz Andrzej Chmielnik Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M360
61 Potempski Paweł Warszawa Team ASA - Biegiem po zdrowie Open M361
62 Tymczyszyn Małgorzata Warszawa Zabiegani po uszy Open K362
63 Ristowski Aleko Rzeszów Open M363
64 Magda Kazimierz Kraków KKB Dystans Kraków Open M364
65 Żuk Paweł Warszawa ASA TEAM - BIEGIEM PO ZDROWIE Open M365
66 Małek Andrzej Długie Open M366
67 Tkaczyk Przemysław Lublin Open M367
68 Żebrakowska Katarzyna Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open K368
69 Staniak Natasza Rzeszów Open K369
70 Klimasz Zbigniew Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M370
71 Bober Sebastian Siemianowice Śląskie Open M371
72 Rusznica Tomasz Rzeszów PTTK Rzeszów Open M372
73 Domżał Michał Warszawa Open M373
74 Kępa Justyna Rzeszów 1bsp Open K374
75 Prończuk Adam Czechowice-dziedzice CA Broker Open M375
76 Kruk Sławomir Chmielnik Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M376
77 Stachurski Michał Rzeszów Open M377
78 Walat Adrian Rzeszów ratownik medyczny Open M378
79 Słonina Ireneusz Rzeszów Krogulce Open M379
80 Tokarski Bartosz Toruń VLO TORUŃ Open M380
81 Śleziak Jakub Siemianowice Śląskie Open M381
82 Smoleń Marcin Sosnowiec Sosnowiec Running Team SM382
83 Michalski Rafał Jaworzno KB MCKiS Jaworzno Open M383
84 Wąsak Agnieszka Mińsk Mazowiecki Punisher Gym Open K384
85 Maksymiuk Mirosław Rzeszów RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY Open M385
86 Rykała Artur Warszawa plamas Team Open M386
87 Abratkiewicz Przemysław Szczecin Open M387
88 Fiega Ryszard Gorlice Maraton Gorlice - Festiwal Biegowy Krynica Open M388
89 Ornatowski Dariusz Kraków Open M389
90 Żuk Marek Przemyśl Przemyski Klub Biegacza- Straż Graniczna SM390
91 Staśkiewicz Tomasz Warszawa AKS Polonia Warszawa Open M391
92 Litwin Daniel Rzeszów Open M392
93 Klecha Rafał Tarnogród Fireman SM393
94 Rembowska Natalia Poznań Open K394
95 Mytych Wiesław Kupno Open M395
96 Roszkowski Marcin Warszawa Team ASA - Biegiem po zdrowie Open M396
97 Barszczewski Tadeusz Mrągowo Klub Biegacza Mrągowo / 10 Warszawski Pułk Samochodowy SM397
98 Żebrakowski Marek Nowa Wieś Open M398
99 Drozd Włodzimierz Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M399
100 Wieczorek Bartosz Poznań Open M400
101 Fiuk Beata Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open K401
102 Biały Maciej Czechowice-dziedzice Sport Klinika Team Open M402
103 Szalacha Tomasz Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M403
104 Selwa Katarzyna Rzeszów Open K404
105 Świętochowski Arkadiusz Tarnów Open M405
106 Jałocha Mieczysław Przemyśl Przemyski Klub Biegacza Open M406
107 Królik Robert Radymno 21 BSP SM407
108 Kuternoga Michał Raniżów Open M408
109 Grabiec Marcin Kolbuszowa Tiki-Taka Kolbuszowa Open M409
110 Małysza Sławomir Kraków Open M410
111 Tylek Rafał Kraków Open M411
112 Pociask Jerzy Kiełczów Open M412
113 Granda Marcin Zarzecze 21 BSP SM413
114 Błażejewski Marcin Zapałow 21 BSP SM414
115 Wilk Robert Kraków KKB Dystans Kraków Open M415
116 Kąkol Zbigniew Gwoźnica Open M416
117 Surmacz Paweł Tyczyn Open M417
118 Skowroński Rafał Kolbuszowa Open M418
119 Jędrys Mariusz Kielce BBM Kielce/ Straż Graniczna SM419
120 Nosal Sławomir Tarnów Open M420
121 Sąsiadek Maciek Ropczyce Zabiegani Ropczyce Open M421
122 Szafraniec Krzysztof Kraków O/Krakowski PTTK Open M422
123 Czapczyński Cezary Kraków Open M423
124 Jarosz Marek Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M424
125 Stępień Marek Brzesko BKB Victoria Brzesko Open M425
126 Parys Damian Cmolas Open M426
127 Woźniak Ryszard Borzychy Politechnika Warszawska Open M427
128 Oczoś Krzysztof Rzeszów Open M428
129 Węgrzyn Krzysztof Krasne Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M429
130 Preisner Robert Przemyśl Przemyski Klub Podkarpacie Open M430
131 Gomułka Andzrej Kańczuga 21 BSP SM431
132 Rusnarczyk Adam Lisia Góra 21 BSP SM432
133 Bargiel Marek Klimontów TOPÓR Klimontów Open M433
134 Pasieczny Robert Gorzyce Open M434
135 Oracz Sylwia Tarnów Rozbujany Grubas Open K435
136 Szydłak Dariusz Rzeszów XTR-Team Open M436
137 Domaradzka Violetta Warszawa Vegan Mission Open K437
138 Bułyk Jacek Warszawa Biegam Na Tarchominie Open M438
139 Czajkowski Robert Maćkowice 21BSP SM439
140 Góra Tomasz Wysoka Strzyżowska TERAPIO Open M440
141 Gajewska Justyna Warszawa Team ASA - Biegiem po zdrowie Open K441
142 Gieron Natalia Trzciana Open K442
143 Mazur Boguslaw Strzyżów Open M443
144 Polit Aneta Kraków Open K444
145 Trener Dariusz Kraków Open M445
146 Dulla Krzysztof Rzeszów Open M446
147 Sondej Wiesław Sokołów Małopolski Open M447
148 Oleksyk Wojciech Szczepanów BKB Victoria Brzesko Open M448
149 Tomaka Wojciech Trzebownisko Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open M449
150 Ryczek Adam Toruń Biegam Na Tarchominie Open M450
151 Genert Adrian Warszawa SM451
152 Piskorski Radosław Biłgoraj Open M452
153 Mazur Zbigniew Biłgoraj Open M453
154 Kosinska Katarzyna Jarosław Open K454
155 Menet Grzegorz Sanok Rzeszowski Klub Morsa Sopelek Open M455
156 Goebel Adam Kraków KRK-Krowodrza Open M456
157 Nowicki Andrzej Warszawa straż akademicka SM457
158 Bochenek Maria Skoczów FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY / LKS POGÓRZE Open K458
159 Bochenek Jacek Skoczów FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY / DRUŻYNA SZPIKU Open M459
160 Koryl Paweł Rzeszów Open K460
161 Oronowicz Marta Munina JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ Open K461
162 Sroka Maciej Leżajsk Open M462
163 Zaręba Jolanta Rzeszów Rzeszowskie Gazele i Gepardy Open K463
164 Marcinkowski Przemysław Gostyń Open M464
165 Piotrowski Paweł Gostyń PROTON SM465
166 Bieńczyk Piotr Rzeszów 21 BSP SM466
167 Sułek Andrzej Jarosław 21 BSP SM467
168 Igielski Armin Grudziądz Open M468
169 Skłodowski Adam Warszawa Open M469
170 Krasoń Janusz Głogów Młp. Rzeszowski Klub Morsa "SOPELEK" Open M470
171 Stawowski Piotr Warszawa 12tri.pl Open M471
172 Gębicka Agnieszka Warszawa 12tri.pl Open K472
173 Okarma Wojciech Jasło SPOREST Open M473
174 Dudek Bartłomiej Warszawa 12tri.pl Open M474
175 Kamiński Jerzy Szymbark Maraton Gorlice - Festiwal Biegowy Krynica Open M475
176 Krzyszczak Jaromir Lublin Ślepy Kret Zagłady Open M476
177 Kowalczykowski Michał Łódź RYSIOTEAM Open M477
178 Pełczyński Sławomir Dębica KB Maratończyk Dębica Open M478
179 Dziedzic Marek Rzeszów Open M479
180 Wiszniewski Wojciech Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie Open M480
181 Ignaszewski Przemysław Śrem Grupa Malbork/JW 3709 SM481
182 Malita Damian Wola Raniżowska Open M482
183 Łabudzki Jacek Sandomierz Open M483
184 Sych Robert Lublin test Open M484
185 Josse Tomasz Hrubieszow Open M485
186 Kozaczuk Jacek Leżajsk Open M486
187 Pietras Dariusz Kędzierzyn-koźle Kumple Grzmotka Open M487
188 Żaczek Marcin Rzeszów KMP Rzeszów SM488
189 Majda Łukasz Zielonki SM489
190 Nizioł Marian Piaseczno Maraton Gorlice Open M490
191 Sobczyk Wojciech Rzeszów Open M491

 KobietyMężczyźni
70 km24167
110 km668
 30235

Służby mundurowe
 KobietyMężczyźni
70 km022
110 km113
 135

Do góry

V UP startuje za: 174 Dni
Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych

OMEGA PILZNO - Transport Spedycja Logistyka

Res Motors - Autoryzowany Dealer FORD

Deweloper, nowe mieszkania w Rzeszowie, gotowe domy, szeregówki - Szerbud

SB Complex - kompleksowe usługi budowlane

waran regaly

Marcel Bus

Sylveco – kosmetyki naturalne – kosmetyki naturalne

vianek

Biolaven - nowe naturalne kosmetyki

PGE Dystrybucja

Sanofi w Polsce - Sanofi to jeden z wiodących koncernów farmaceutycznych na świecie.

Folia - MARMA Polskie Folie
ULTRAMARATON PODKARPACKI ZŁOTYM BIEGIEM 2014!
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem